Descriere
Baterie Auto Renault 60 Ah 510Aen
SKU: 7711947966
598 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Renault |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 65 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 510 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
XC60
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
U
Recenzii
Nu există recenzii până acum.