Descriere
Baterie Oe Volkswagen AGM 59Ah 640A EFB 12V 000915105EB;
Amperaj: 59Ah;
Curent pornire: 640A;
Voltaj: 12V
Tehnilogie: Calciu – Calciu
Produsul este nou Original Volkswagen
Cod: 000915105EB
SKU: 000915105EB
1.361 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 195 mm |
|---|---|
| Producător | VAG |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 59 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 1 |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 640 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie Oe Volkswagen AGM 59Ah 640A EFB 12V 000915105EB;
Amperaj: 59Ah;
Curent pornire: 640A;
Voltaj: 12V
Tehnilogie: Calciu – Calciu
Produsul este nou Original Volkswagen
Cod: 000915105EB
All Ride
Consumabile vulcanizare
Vulcanizare și service roți
Winso
Folie geam
Accesorii exterior
5 uși (SM), 2+4WD
02.2001 / 02.2006
MT5994
Standard
2300
Semidemontabil
Hyundai
4/5 uși (GG), nu MPS
07.2002 / 02.2008
MT5994
Standard
1600
Semidemontabil
Mazda
1 L
12
Rosu
AFNOR NF R15-602, ASTM 6210, ASTM D3306, Audi G 012 A8D A1, BS6580, DAF MAT 74002, JIS K2234, MAN 324 TYPE SNF, MB 325.3, ONNORM V5123, Opel 1940 663, Seat G 012 A8D A1, Skoda G 012 A8D A1, TL 774D, Volvo 1381080, VW G 012 A8D A1, VW TL 774 D, VW TL 774-F
G12
480
ATE
5 L
DOT 4
Lichid de frână
Chimice auto
Recenzii
Nu există recenzii până acum.