Descriere
Baterie Oe Volkswagen AGM 59Ah 640A EFB 12V 000915105EB;
Amperaj: 59Ah;
Curent pornire: 640A;
Voltaj: 12V
Tehnilogie: Calciu – Calciu
Produsul este nou Original Volkswagen
Cod: 000915105EB
SKU: 000915105EB
1.361 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 195 mm |
|---|---|
| Producător | VAG |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 59 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 1 |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 640 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie Oe Volkswagen AGM 59Ah 640A EFB 12V 000915105EB;
Amperaj: 59Ah;
Curent pornire: 640A;
Voltaj: 12V
Tehnilogie: Calciu – Calciu
Produsul este nou Original Volkswagen
Cod: 000915105EB
Recenzii
Nu există recenzii până acum.