Descriere
Produs fabricat in Europa. Greutate 13,99 Kg
SKU: 131555715110
300 lei
In stoc
2 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 55 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 54 buc. |
| Lungime | 241 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 460 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Produs fabricat in Europa. Greutate 13,99 Kg
Recenzii
Nu există recenzii până acum.