Descriere
Produs fabricat in Europa. Greutate 13,99 Kg
SKU: 131555715110
300 lei
In stoc
2 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 55 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 54 buc. |
| Lungime | 241 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 460 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Produs fabricat in Europa. Greutate 13,99 Kg
JBM
Pistol aer cald
Scule electrice
Milwaukee
Lanterne și proiectoare
Scule și echipamente service
K2
73-83 mm
Cheie filtru ulei
Reglabil
Scule și echipamente service
PASSAT ALLTRACK
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
3C
I10
Aliaj
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
IA
Winso
Sport
Odorizant Lichid
Odorizante
Castrol
ACEA C3, API CF, API SM, BMW Longlife-04, Fiat 9.55535-S2, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.31, VW 502.00, VW 505.00, VW 505.01
4 L
5W40
4 buc.
140 buc.
Ulei motor turisme
Dezghetat geamuri
Soluții chimice iarnă
Produse Iarna
Recenzii
Nu există recenzii până acum.