Descriere
Acumulator Bosch Power Line EFB [Start-Stop] 60 Ah
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 60 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 640 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Audi
Audi Q7
Scuturi metalice
2 mm
Recenzii
Nu există recenzii până acum.