Descriere
Acumulator Bosch Power Line EFB [Start-Stop] 60 Ah
litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 60 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 640 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
PUNTO EVO
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
199
NOT FOR VEHICLES WITH 375-395-398MM BRAKE DISC DIAMETER
Recenzii
Nu există recenzii până acum.