Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER, Voltaj: 12 V, Ah: 74, A: 680, L mm: 278, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 16,7, MOQ: 17
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 74 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 680 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER, Voltaj: 12 V, Ah: 74, A: 680, L mm: 278, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 16,7, MOQ: 17
All Ride
Consumabile vulcanizare
Vulcanizare și service roți
Quick Brake
4.7 mm
1000 mm
Conductă frână
Consumabile service
STC
Pompă amorsare
Sistem alimentare combustibil
Febi
Cupla rapida – T
Furtune aer si cuple
GLC
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
204X
IGNIS
Otel
Kit roata rezerva
Siguranță rutieră
MH
175
15
Riken
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
175
15
Leao
Vara
60
Anvelope Turisme
Anvelope
175
13
Matador
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
215
16
Kleber
Vara
65
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.