Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER, Voltaj: 12 V, Ah: 74, A: 680, L mm: 278, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 16,7, MOQ: 17
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 74 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 680 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER, Voltaj: 12 V, Ah: 74, A: 680, L mm: 278, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 16,7, MOQ: 17
JBM
Consumabile vulcanizare
Vulcanizare și service roți
Aveo
Cârlige remorcare
4 uși
Da
1200
Cârlige remorcare
Recenzii
Nu există recenzii până acum.