Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER, Voltaj: 12 V, Ah: 85, A: 760, L mm: 353, I mm: 175, Î mm: 175, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 19,4, MOQ: 12
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 85 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 353 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 760 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER, Voltaj: 12 V, Ah: 85, A: 760, L mm: 353, I mm: 175, Î mm: 175, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 19,4, MOQ: 12
Toptul
Scule de impact
Scule și echipamente service
Mercedes-Benz
Ochelari de soare
Accesorii
Mercedes
Cârlige remorcare
5 d. (W247), incl. AdBlue
100 kg
Da
2000
Febi
1.5 L
Albastru
MB 325.0
G11
Antigel
Recenzii
Nu există recenzii până acum.