Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER, Voltaj: 12 V, Ah: 44, A: 370, L mm: 207, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 12,2, MOQ: 24
SKU: 0092P00030
305 lei
In stoc
2 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 44 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 207 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 370 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER, Voltaj: 12 V, Ah: 44, A: 370, L mm: 207, I mm: 175, Î mm: 190, Tip baza de fixare: B13, Greutate
Kg : 12,2, MOQ: 24
Recenzii
Nu există recenzii până acum.