Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 95, A: 840, L mm: 306, I mm: 173, Î mm: 222, Tip baza de fixare: Korean B1, Greutate
Kg : 21,2, MOQ: 14
litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121| Lățime | 173 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 95 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 306 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 840 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 95, A: 840, L mm: 306, I mm: 173, Î mm: 222, Tip baza de fixare: Korean B1, Greutate
Kg : 21,2, MOQ: 14
Recenzii
Nu există recenzii până acum.