Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 95, A: 840, L mm: 306, I mm: 173, Î mm: 222, Tip baza de fixare: Korean B1, Greutate
Kg : 21,2, MOQ: 14
| Lățime | 173 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 95 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 306 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 840 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 95, A: 840, L mm: 306, I mm: 173, Î mm: 222, Tip baza de fixare: Korean B1, Greutate
Kg : 21,2, MOQ: 14
39-41 cm
Carpriss
Negru
Huse volan
Buc
Accesorii interior
Audi
A8
Scuturi metalice
2 mm
175 mm
Renault
12 V
70 Ah
3 ANI
278 mm
Baterii autoturisme
Carguard
C5W
12 V
Canbus
Becuri
3
baterii și electrice, Becuri
Motip
Produse Dupli-Color
Chimice auto
Recenzii
Nu există recenzii până acum.