Descriere
Cod bare (EAN) 5946602007304; Greutate medie / buc 13.02 kg
SKU: 555002054
384 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 55 Ah |
| Garantie | 3 ANI |
| Cantitate / Palet | 60 buc. |
| Lungime | 207 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 540 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Cod bare (EAN) 5946602007304; Greutate medie / buc 13.02 kg
Sampa
Tub plastic – Aer Comprimat
Furtune aer si cuple
480
50
MITAS
95
Agro-industriale
Anvelope
'-
295
22.5
Hankook
'–
80
Camioane
Anvelope
245
19
Nexen
Vara
35
Anvelope Turisme
Anvelope
245
19
Falken
Iarna
50
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Motrio
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
235
15
Hankook
Vara
75
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.