Descriere
Cod bare (EAN) 5946602007304; Greutate medie / buc 13.02 kg
SKU: 555002054
384 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 55 Ah |
| Garantie | 3 ANI |
| Cantitate / Palet | 60 buc. |
| Lungime | 207 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 540 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Cod bare (EAN) 5946602007304; Greutate medie / buc 13.02 kg
Recenzii
Nu există recenzii până acum.