| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 95 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 353 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 850 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Echipamente vulcanizare
Vulcanizare și service roți
Neo Tools
Reglabil
Cheie filtru ulei
14
Scule și echipamente service
Toptul
Clești
Scule și echipamente service
M8
Bolțuri
Piulițe, șuruburi și șaibe
Neo Tools
Tricouri
Echipamente de protecție
Neo Tools
40
Pantof cu bombeu
Protecția muncii
Neo Tools
41
Pantof cu bombeu
Protecția muncii
Jurid
TRAILER
Franare Jurid Camioane
Accesorii camioane
175
14
Kleber
Vara
70
Anvelope Turisme
Anvelope
185
16
Dunlop
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.