Descriere
Tensiune [V] 12
Acumulator [Ah] 110
Înaltime [mm] 190
Latime [mm] 175
Lungime [mm] 392
Curent electric test-la-rece, EN [A] 850
Amplasare terminala 0
Varianta fixare baza B13
OBLIGATORIU NECESITA CODARE !
SKU: 000915089K
1.803 lei
In stoc
5 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | VAG |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 110 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 393 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 850 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tensiune [V] 12
Acumulator [Ah] 110
Înaltime [mm] 190
Latime [mm] 175
Lungime [mm] 392
Curent electric test-la-rece, EN [A] 850
Amplasare terminala 0
Varianta fixare baza B13
OBLIGATORIU NECESITA CODARE !
Winso
Cherry
Odorizant Lichid
Odorizante
Valeo
700 mm
Fata
Turisme
Ștergătoare
Fara rama
Recenzii
Nu există recenzii până acum.