Descriere
Produs fabricat in Europa. Greutate 36,79 Kg
SKU: 131645412110
840,36 lei
In stoc
2 în stoc
| Lățime | 189 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 145 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 24 buc. |
| Lungime | 513 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 900 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Produs fabricat in Europa. Greutate 36,79 Kg
Recenzii
Nu există recenzii până acum.