Descriere
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 190, A: 1100, L mm: 513, I mm: 223, Î mm: 223, Tip baza de fixare: B0, Greutate
Kg : 43,9, MOQ: 7
SKU: 0092TP1770
1.168 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 223 mm |
|---|---|
| Producător | Bosch |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 190 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 513 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 1100 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Tehnologie: SLI, Gama: POWER+, Voltaj: 12 V, Ah: 190, A: 1100, L mm: 513, I mm: 223, Î mm: 223, Tip baza de fixare: B0, Greutate
Kg : 43,9, MOQ: 7
Recenzii
Nu există recenzii până acum.