Descriere
Produs fabricat in Europa. Greutate 57,26 Kg
SKU: 1317254121102
1.255 lei
In stoc
53 în stoc
| Lățime | 274 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 225 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 18 |
| Lungime | 517 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 1250 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Produs fabricat in Europa. Greutate 57,26 Kg
35-40 cm
Carpriss
Bej
Huse volan
Buc
Accesorii interior
Intretinere motor
Cosmetice și întreținere auto
Suzuki
ACEA C2
4 L
5W30
Ulei motor turisme
Ulei
Valeo
1 L
DOT 5.1
Lichid de frână
Chimice auto
Recenzii
Nu există recenzii până acum.