Descriere
Capacitate (Ah) 180 |Curent de pornire (A) 1050 |Monobloc M15 |L (mm) 514 |l (mm) 218 |H (mm) 218 |Cod Produs 6806AE3105 |Prindere B00 |Polaritate DM |Greutate Bruta/buc 44,14 Kg |Buc/ palet 18
SKU: 6806AE3105
1.100 lei
In stoc
16 în stoc
| Lățime | 218 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 180 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 18 buc. |
| Lungime | 514 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 1050 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Capacitate (Ah) 180 |Curent de pornire (A) 1050 |Monobloc M15 |L (mm) 514 |l (mm) 218 |H (mm) 218 |Cod Produs 6806AE3105 |Prindere B00 |Polaritate DM |Greutate Bruta/buc 44,14 Kg |Buc/ palet 18
Recenzii
Nu există recenzii până acum.