Descriere
Lungime [mm]: 511 | Latime [mm]: 190 | Înaltime [mm]: 216 mm
SKU: 7005LE3115
1.287,83 lei
In stoc
2 în stoc
| Lățime | 190 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 200 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 511 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 1150 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Lungime [mm]: 511 | Latime [mm]: 190 | Înaltime [mm]: 216 mm
Unica folosință
Mercator
Albastru
Nitril
M
Mănuși
50
CR-V (V)
Cârlige remorcare
SUV
Da
2000
Cârlige remorcare
Recenzii
Nu există recenzii până acum.