Descriere
Curent de pornire: 900 A; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 513x223x223
SKU: 655013090
1.001 lei
In stoc
9 în stoc
| Lățime | 223 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 155 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 10 buc. |
| Lungime | 513 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 900 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Curent de pornire: 900 A; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 513x223x223
315
22
Michelin
Vara
30
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.