Descriere
Cod bare (EAN) 5946602004419; Greutate medie/buc 40.03 Kg
SKU: 6546AE4090
911 lei
In stoc
32 în stoc
| Lățime | 218 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 154 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 18 buc. |
| Lungime | 514 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 900 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Cod bare (EAN) 5946602004419; Greutate medie/buc 40.03 Kg
Toptul
Cheie fixa
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
1/2
Adaptor
biți și accesorii, Tubulare
Toptul
Aparate de testare
Scule și echipamente service
Toptul
3/8
E-uri și hexagon, Tubulare cu torx
Scule și echipamente service
Otom
Set
Negru
Huse scaun
Accesorii interior
Hyundai
H 1 / H 300 / H1 Starex
Semidemontabil
VAN, Minibus
de la 02.2008
MT6007
Specială WH-1
Mercedes
GLK
Semidemontabil
(X204), nu Sport Package
de la 10.2008
MT6014
Specială MP2S
Hyundai
i 40
Fix cu suruburi
4 uși, cu Adblue
de la 10.2018
1800
Da
3 uși, combi – FOX
09.1990 / 08.1994
MT5994
Standard
1000
Semidemontabil
Volkswagen
Hyundai
Hyundai i30, Hyundai i30 2017-
Scuturi metalice
2 mm
Recenzii
Nu există recenzii până acum.