Descriere
Cod bare (EAN) 5946602007151
litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121litespeed-cache domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/caparro/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121SKU: MTR230AH
1.562 lei
In stoc
58 în stoc
| Lățime | 276 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 230 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 18 buc. |
| Lungime | 518 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 1150 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Cod bare (EAN) 5946602007151
Toptul
3/4
Tubulare
biți și accesorii, Tubulare
KIT reparatie prelata
Accesorii camioane
Opel
Cârlige remorcare
5 d.
85 kg
Da
1612
Recenzii
Nu există recenzii până acum.