Descriere
Produs fabricat in Europa. Greutate 57,26 Kg
SKU: 1317254121102
1.255 lei
In stoc
53 în stoc
| Lățime | 274 mm |
|---|---|
| Producător | |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 225 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 18 |
| Lungime | 517 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 1250 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Produs fabricat in Europa. Greutate 57,26 Kg
Stanley
Ciocane, dălți și punctatoare
Scule și echipamente service
195
15
Firestone
Iarna
50
Anvelope Turisme
Anvelope
235
18
Hankook
Vara
50
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.