Descriere
Acumulator Rombat Endurance HD 120 Ah ; 900A
SKU: 6205LJ0090
790 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 120 Ah |
| Lungime | 345 mm |
| Categorie | Baterii camioane |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 900 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Acumulator Rombat Endurance HD 120 Ah ; 900A
Recenzii
Nu există recenzii până acum.