Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 9 buc
SKU: 300010574
| Lățime | 69 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 5 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 113 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 90 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 9 buc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.