Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 9 buc
SKU: 300010574
| Lățime | 69 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 5 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 113 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 90 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 9 buc
Runkit
Consumabile vulcanizare
Vulcanizare și service roți
320
32
MITAS
90
Agro-industriale
Anvelope
'-
235
17
RoadX
Vara
50
Anvelope Turisme
Anvelope
175
14
Kleber
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
NANKANG
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
165
14
Kumho
Iarna
70
Anvelope Turisme
Anvelope
245
20
Pirelli
Iarna
45
SUV / 4X4
Anvelope
255
19
Continental
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
315
20
General Tire
Vara
35
SUV / 4X4
Anvelope
235
19
Michelin
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.