Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 8 buc
| Lățime | 86 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 9 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 150 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 145 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 8 buc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.