Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 8 buc
| Lățime | 86 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 9 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 150 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 145 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 8 buc
255
40
18
Iarna
D
B
70
37-39 cm
Runkit
Negru
Huse volan
Buc
Accesorii interior
205
16
Matador
Vara
60
Anvelope Turisme
Anvelope
225
17
Taurus
Vara
50
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Barum
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
175
14
Nordexx
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
235
18
Continental
Vara
50
SUV / 4X4
Anvelope
265
17
Zeetex
Iarna
65
SUV / 4X4
Anvelope
195
16
Continental
Vara
60
Autoutilitare
Anvelope
215
16C
Lassa
Iarna
65
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.