Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 4 buc
SKU: 300010421
215 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 86 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 12 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 150 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 180 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 4 buc
Neo Tools
Pantaloni
Echipamente de protecție
255
20
Michelin
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
235
18
Hankook
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
215
16
Kleber
All season
65
SUV / 4X4
Anvelope
205
15C
Sunny
Vara
70
Autoutilitare
Anvelope
Liqui Moly
ACEA C3, API SN, BMW Longlife-04, Fiat 9.55535-S3, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.31, MB 229.51, VW 505.00, VW 505.01
5 L
5W30
4 buc.
144 buc.
Ulei motor turisme
Recenzii
Nu există recenzii până acum.