Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 4 buc
SKU: 300010421
215 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 86 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 12 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 150 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 180 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 4 buc
Recenzii
Nu există recenzii până acum.