Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 3 buc
SKU: 300010415
267 lei
In stoc
5 în stoc
| Lățime | 87 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 14 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 151 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 230 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 3 buc
225
19
Bridgestone
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.