Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 3 buc
SKU: 300010415
267 lei
In stoc
5 în stoc
| Lățime | 87 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 14 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 151 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 230 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 3 buc
215
17
TIGAR
Iarna
45
Anvelope Turisme
Anvelope
235
18
Triangle
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Kumho
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
235
19
Fulda
Iarna
55
SUV / 4X4
Anvelope
215
16
Fulda
Iarna
65
SUV / 4X4
Anvelope
225
16
Firestone
Iarna
65
Autoutilitare
Anvelope
235
17
Vredestein
Vara
60
Autoutilitare
Anvelope
215
16
Tomket
Vara
75
Autoutilitare
Anvelope
Osram
H1
24 V
Halogen
Becuri
70
baterii și electrice, Becuri
Recenzii
Nu există recenzii până acum.