Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
SKU: 300010394
83 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 75 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 9 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 135 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 90 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
Negru
Manșon + Nucă schimbător viteze
Peugeot 207, Peugeot 307, Peugeot 308, Peugeot 406
Manșoane dedicate și nucă schimbător
Accesorii interior
5
460
24
Kleber
70
Agro-industriale
Anvelope
A8/B
225
17
Riken
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
135
13
Laufenn
Vara
80
Anvelope Turisme
Anvelope
265
20
Nokian
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
245
17
Continental
Vara
65
SUV / 4X4
Anvelope
235
18
Continental
Vara
50
SUV / 4X4
Anvelope
235
16C
Continental
Iarna
65
Autoutilitare
Anvelope
215
16C
Fortune
Iarna
75
Autoutilitare
Anvelope
165
14
West Lake
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.