Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
SKU: 300010394
83 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 75 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 9 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 135 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 90 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
225
16
Tomket
Iarna
60
Anvelope Turisme
Anvelope
265
16
Continental
Vara
70
SUV / 4X4
Anvelope
265
20
Grenlander
All season
45
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.