Descriere
Tensiune (V) :12
Capacitate (Ah) :12
Lungime (mm) :151
Lăţime (mm) :87
Înălţime (mm) :146
Curent descărcare rapidă -18°C (A) :200
Rezervă de capacitate (min) :-
Cod gabarit :-
Tipul de terminal :-
Fixare :-
Polaritate :DM
| Lățime | 87 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 12 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 10 buc. |
| Lungime | 151 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 200 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Tensiune (V) :12
Capacitate (Ah) :12
Lungime (mm) :151
Lăţime (mm) :87
Înălţime (mm) :146
Curent descărcare rapidă -18°C (A) :200
Rezervă de capacitate (min) :-
Cod gabarit :-
Tipul de terminal :-
Fixare :-
Polaritate :DM
155
14
Fulda
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
225
18
Firestone
Iarna
60
SUV / 4X4
Anvelope
Sonax
Solutii pentru curatare interior auto
Produse SONAX®
Recenzii
Nu există recenzii până acum.