Descriere
Tensiune (V) :12
Capacitate (Ah) :12
Lungime (mm) :151
Lăţime (mm) :87
Înălţime (mm) :146
Curent descărcare rapidă -18°C (A) :200
Rezervă de capacitate (min) :-
Cod gabarit :-
Tipul de terminal :-
Fixare :-
Polaritate :DM
| Lățime | 87 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 12 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 10 buc. |
| Lungime | 151 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 200 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Tensiune (V) :12
Capacitate (Ah) :12
Lungime (mm) :151
Lăţime (mm) :87
Înălţime (mm) :146
Curent descărcare rapidă -18°C (A) :200
Rezervă de capacitate (min) :-
Cod gabarit :-
Tipul de terminal :-
Fixare :-
Polaritate :DM
320
24
MITAS
70
Agro-industriale
Anvelope
D
215
17.5
Falken
'–
75
Camioane
Anvelope
205
16
Viking
All season
60
Anvelope Turisme
Anvelope
235
19
Riken
Vara
40
Anvelope Turisme
Anvelope
185
15
Bridgestone
Iarna
60
Anvelope Turisme
Anvelope
205
16
Sunny
Iarna
60
Anvelope Turisme
Anvelope
285
20
Bridgestone
Iarna
50
SUV / 4X4
Anvelope
285
19
Michelin
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
265
18
Kumho
Iarna
60
SUV / 4X4
Anvelope
265
20
Kumho
Vara
50
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.