Descriere
Acumulator AGM – Capacitate: 95 Ah
Tensiune: 12V
Curent de pornire [EN]: 850 A
SKU: A001982820826
2.284 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Mercedes-Benz |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 92 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 353 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 850 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Acumulator AGM – Capacitate: 95 Ah
Tensiune: 12V
Curent de pornire [EN]: 850 A
Carguard
Accesorii curățat
Produse Iarna
Recenzii
Nu există recenzii până acum.