Descriere
Capacitate (Ah) 66 |Curent de pornire (A) 540 |Monobloc L3 |L (mm) 278 |l (mm) 175 |H (mm) 190 |Cod Produs 5664730054 |Prindere B13 |Polaritate DP |Greutate Bruta/buc 16,27 Kg |Buc/ palet 48
SKU: 5664730054
399 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 66 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 48 buc. |
| Lungime | 278 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 540 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Capacitate (Ah) 66 |Curent de pornire (A) 540 |Monobloc L3 |L (mm) 278 |l (mm) 175 |H (mm) 190 |Cod Produs 5664730054 |Prindere B13 |Polaritate DP |Greutate Bruta/buc 16,27 Kg |Buc/ palet 48
Toptul
Antrenor de forta
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
Cheie combinata
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
Cheie fixa
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
Cheie fixa
Chei fixe, inelare și combinate
Toptul
Cheie fixa
Chei fixe, inelare și combinate
Universale
Neo Tools
Scule speciale reparații auto
Scule speciale auto
Toptul
Accesorii și consumabile
Scule și echipamente service
Toptul
biți și adaptori, Surubelnițe
Scule și echipamente service
Toptul
biți și adaptori, Surubelnițe
Scule și echipamente service
Toptul
biți și adaptori, Surubelnițe
Scule și echipamente service
Recenzii
Nu există recenzii până acum.