Descriere
Borna inversa
SKU: 5601270543132
618 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 60 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 242 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 540 A |
| Poziție polaritate (+) | Stânga |
Borna inversa
Neo Tools
1/4
Tubulare
biți și accesorii, Tubulare
Recenzii
Nu există recenzii până acum.