Descriere
Acumulator Varta Silver Dynamic AGM 50 Ah 540A
SKU: 550500055D842
613 lei
In stoc
2 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 50 Ah |
| Lungime | 207 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 540 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Acumulator Varta Silver Dynamic AGM 50 Ah 540A
Recenzii
Nu există recenzii până acum.