Descriere
Curent de pornire: 740 Ah; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 315x175x175
SKU: 580406074
428 lei
In stoc
1 în stoc
| Lățime | 175 mm |
|---|---|
| Producător | Varta |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 80 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Cantitate / Palet | 10 buc. |
| Lungime | 315 mm |
| Categorie | Baterii autoturisme |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 740 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Curent de pornire: 740 Ah; Dimensiuni (L x l x h = mm.): 315x175x175
Recenzii
Nu există recenzii până acum.