Descriere
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
| Lățime | 69 mm |
|---|---|
| Producător | Rombat |
| Tensiune | 12 V |
| Amperaj | 8 Ah |
| Garantie | 2 ANI |
| Lungime | 150 mm |
| Categorie | Baterii Moto |
| Categorie părinte | Baterii |
| Curent pornire | 130 A |
| Poziție polaritate (+) | Dreapta |
Baterie pentru motocicleta – Nr baterii /cutie 6 buc
255
18
Firestone
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
15
Partner I Kombi
4
185/65R15
Jante
Tablă
16
C3 II
4
195/55R16
Jante
Tablă
Recenzii
Nu există recenzii până acum.