Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +30% H3 – 12V, 55W PK22s ● 3200K
SKU: 712300
5 lei
In stoc
122 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H3 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper +30% H3 – 12V, 55W PK22s ● 3200K
Neo Tools
Tricouri
Echipamente de protecție
245
20
Triangle
Vara
30
Anvelope Turisme
Anvelope
245
17
Triangle
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
205
15
Imperial
Vara
60
Anvelope Turisme
Anvelope
255
18
Hankook
Vara
45
Anvelope Turisme
Anvelope
235
20
Bridgestone
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
225
15
Semperit
Iarna
70
Autoutilitare
Anvelope
215
15
Taurus
Vara
65
Autoutilitare
Anvelope
Total
ACEA A3/B4, API CF, API SP, Fiat 9.55535-G2, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-Z2, MB 229.5, Porsche A40, VW 502.00, VW 505.00
5 L
5W40
3 buc.
ACEA A3/B4
135 buc.
Carguard
Siguranțe plate mini
10 A, 15 A, 20 A, 25 A, 30 A A, 5 A
Siguranțe auto
baterii și electrice, Becuri
Recenzii
Nu există recenzii până acum.