Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +30% H4 – 12V, 60/55W P43t-38 ● 3200K
SKU: 712400
12 lei
In stoc
4 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H4 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 60/55W |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 30 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper +30% H4 – 12V, 60/55W P43t-38 ● 3200K
Osram
Lanterne și proiectoare
Scule și echipamente service
225
17
Riken
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
175
15
Fulda
Iarna
65
Anvelope Turisme
Anvelope
265
18
Hankook
Vara
60
SUV / 4X4
Anvelope
225
16
Riken
Vara
75
Autoutilitare
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.