Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +60% H1 – 12V, 55W P14.5s ● 3400K
SKU: 712120
7 lei
In stoc
45 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H1 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 3400 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 60 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper +60% H1 – 12V, 55W P14.5s ● 3400K
Gledring
Negru
Mercedes
E-Class 2003-2008 (W211)
Cauciuc
4 Piese
Covorașe auto dedicate
9.5
32
Cultor
'-
Agro-industriale
Anvelope
'-
235
18
Semperit
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
235
19
Kumho
Vara
45
SUV / 4X4
Anvelope
195
16
Kleber
Vara
75
Autoutilitare
Anvelope
195
16
Taurus
Vara
75
Autoutilitare
Anvelope
17
Galaxy III
5
235/55R17
Jante
Tablă
15
Aygo II
4
165/60R15
Jante
Tablă
Neolux
D4S
42 V
Xenon
Becuri
baterii și electrice, Becuri
Standard
Recenzii
Nu există recenzii până acum.