Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +60% H3 – 12V, 55W PK22s ● 3400K ● Set 2 buc
SKU: 712330
22 lei
In stoc
45 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H3 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 3400 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 60 % |
| Unitate împachetare | Set |
Bec Halogen Winso Hyper +60% H3 – 12V, 55W PK22s ● 3400K ● Set 2 buc
Runkit
Indicatoare Limitare Viteza
Accesorii camioane
400
24
Michelin
70
Agro-industriale
Anvelope
A8
215
17.5
Michelin
'–
75
Camioane
Anvelope
205
16
Vredestein
Vara
55
Anvelope Turisme
Anvelope
225
18
Fortune
Iarna
40
Anvelope Turisme
Anvelope
195
15
Barum
All season
65
Anvelope Turisme
Anvelope
205
15
Radar
Vara
65
Anvelope Turisme
Anvelope
275
20
Pirelli
Iarna
55
SUV / 4X4
Anvelope
235
15
Kleber
All season
75
SUV / 4X4
Anvelope
215
18
Riken
Vara
55
SUV / 4X4
Anvelope
Recenzii
Nu există recenzii până acum.