Descriere
Bec Halogen Winso Hyper +60% H7 – 12V, 55W PX26d ● 3400K
SKU: 712720
13 lei
In stoc
93 în stoc
| Producător | Winso |
|---|---|
| Tip soclu | H7 |
| Tensiune | 12 V |
| Tehnologie | Halogen |
| Categorie | Becuri |
| Putere nominală | 55W |
| Temperatura culorii | 3400 K |
| Categorie părinte | baterii și electrice, Becuri |
| Performanță | Premium |
| Intensitate lumină | 60 % |
| Unitate împachetare | Buc |
Bec Halogen Winso Hyper +60% H7 – 12V, 55W PX26d ● 3400K
Recenzii
Nu există recenzii până acum.